wersja testowa serwisu

Zawodnik Husarii Wieruszów kolejny raz zwycięzcą. Za nami Gala Sportów Walki Octagon No Mercy

79025612_1231568953719079_2445085410863349760_o

Gala Sportów Walki Octagon No Mercy 9 Art of Legend – Kolejna wygrana zawodnika Husarii. Zawodnik Husarii Wieruszów Vasyl Havrylczak stoczył kolejną walkę dla federacji Octagon, organizującej profesjonalne gale w „klatce" na zasadach K1 i MMA.

Podczas 9 Art of Legend miała miejsce również charytatywna zbiórka dla Nadii Szarek, mieszkanki Wielkopolskich Komornik. Nadia ma zaledwie 9 lat i cierpi na skoliozę układową, zespół Silvera – Russella.

W trakcie tej edycji odbyło się 8 walk w tym jedna w obronie zawodowego pasa Mistrza Polski w K1, organizacji WKN (World Kickboxing Network) w wadze ciężkiej wg zasad K1.

Vasyl stoczył walkę w kategorii do 81 kg na kick bokserskich zasadach K1. Przeciwnikiem Vasyla był Dawid Duszek, zawodnik Octagon Tychy, srebrny medalista Pucharu Europy, doświadczony w walkach zawodowych.

Rywal Vasyla nie był w stanie znaleźć recepty na bardzo silne kopnięcia i dobre poruszanie się naszego zawodnika, w efekcie rozbicia low kickami ( dolne kopnięcie w udo) przeciwnik został unieruchomiony pod siatką po czym dzieła dokończyły techniki bokserskie i kopnięcia w korpus. Walka zakończyła się poprzez techniczny nokaut w pierwszej rundzie!

Była to druga walka dla Octagonu i druga, którą Vasyl wygrał przez nokaut. W narożniku Vasyla stanął zespół trenerski w składzie: Jacek Piwowar, Wojciech Pisula oraz Marcin Pisula. Vasylowi kibicowała grupa 50 sympatyków i zawodników Husarii Wieruszów – dziękujemy im bardzo za świetny doping. Dziękujemy bardzo naszemu partnerowi, firmie Wędlinka za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu na galę.