wersja testowa serwisu

Zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny parkując na stacji. Samochód wjechał do oczka wodnego

256-129366

O ważnej czynności kończącej jazdę, przypomniał sobie kierujący renault master, który 29 kwietnia 2021 roku pozostawił pojazd na stacji paliw przy ul. Głowackiego w Kamieńsku, a sam wszedł do budynku. W tym czasie niezabezpieczony "dostawczak " przejechał sam ... parkując w oczku wodnym.

Z pewnością zdziwienie na twarzy kierowcy pojawiło się, kiedy wyszedł z budynku stacji paliw , a jego pojazdu nie było tam, gdzie go zaparkował. Okazało się. że samochód stoczył sie do oczka wodnego, które jest usytuowane w pobliżu obiektu. 27 – letni mężczyzna uświadomił sobie, iż nie zaciągnął hamulca ręcznego. Szczęściem w nieszczęściu był fakt, że na drodze jadącego bez kierowcy renault master nie znalazła się żadna osoba ani pojazd, więc rajd zakończył się bez tragicznego finału.

Policjanci z komisariatu w Kamieńsku rozliczyli kierującego, który za niezachowanie należytej ostrożności został ukarany mandatem karnym. Przygoda ta z pewnością pozostanie na długo w pamięci 27 – latka, a innym posłuży za przestrogę.

Źródło: KPP Radomsko

Zobacz zdjęcia: