wersja testowa serwisu

Zaplanujmy wspólnie transport w regionie. Wypełnij specjalną ankietę

ankieta_grafika

Cały transport pasażerski w regionie - siatka linii kolejowych i autobusowych - opiera się na Planie Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego. Żeby dokument spełniał oczekiwania mieszkańców potrzebna jest współpraca przy jego opracowaniu. W związku z tym, planując aktualizację obowiązującego dokumentu, Departament Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza do wypełnienia ankiety związanej z aktualizacją Planu.

Pytania obejmują „badanie preferencji komunikacyjnych mieszkańców województwa łódzkiego i użytkowników komunikacji zbiorowej dotyczących wyboru środka transportu i postulatów transportowych". Ma to pozwolić m.in. na lepsze poznanie zmian jakie zaszły w preferencjach komunikacyjnych mieszkańców województwa, które mogą okazać się kluczowe przy aktualizacji Planu Transportowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ankietą i przedstawienie swoich preferencji transportu zbiorowego w regionie. Propozycje będzie można zgłaszać do października, a po zapoznaniu się z nimi Zarząd Województwa Łódzkiego zaproponuje aktualizację Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego. Ankieta jest dostępna na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Link do ankiety: https://elodzkie.pl/ankiety/aktualizacja-planu-transportowego.