wersja testowa serwisu

Za nami Gala Edukacji Gminy Galewice. Wręczono stypendia, otworzono Klub Malucha

dsc_025_20211006-093759_1
fot. UG Galewice

W miniony weekend odbyła się I Gala Edukacji Gminy Galewice 2021, która rozpoczęła się uroczystym otwarciem Klubu Malucha.

Następnie w sali OSP w Galewicach odbyło się wręczenie stypendiów Wójta Gminy Galewice uczniom z terenu gminy oraz podziękowanie za wieloletnią prace podczas pełnienia funkcji dyrektora przez Panią Beatę Kołodziejczyk dyrektora Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Galewicach, Panią Magdalenę Żmidzińską- Kacyna dyrektora Szkoły Podstawowej w Osieku oraz Pana Jerzego Stolarczyka dyrektora Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Węglewicach.

Podczas gali wystąpili uczniowie z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Galewicach w przedstawieniu pt. Bajka nauczycielka życia. Na zakończenie uroczystości wystąpił kwartet w składzie: sopran - Anna Kolanus, I skrzypce - Agata Miłoś, II skrzypce - Julia Wach, altówka - Małgorzata Hejduk, wiolonczela - Martyna Pasierbek.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy stypendystom osiągniętych wyników i życzymy wielu sukcesów oraz dziękujemy dyrektorom za wieloletnią współpracę życząc pomyślnej realizacji dalszych planów i wiele pomyślności w życiu osobistym.

źródło: UG Galewice

Zobacz film i zdjęcia: