wersja testowa serwisu

Wyrzucił papierek - skończyło się zarzutem za posiadanie znacznej ilości marihuany. 35-latek ze Skierniewic zatrzymany

249-128712

Policjanci z Oddziału Prewencji w Łodzi, pełniąc służbę na terenie Skierniewic 9 kwietnia 2021 roku zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Znaczną ilość tego środka odurzającego została też znaleziona w miejscu zamieszkania 35-letniego skierniewiczanina. Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosował wobec podejrzanego dozór policji.

Policjanci z Oddziału Prewencji w Łodzi pełniąc służbę na terenie Skierniewic 9 kwietnia 2021 roku około godziny 16:00 na osiedlu Zadębie, podjęli interwencję wobec mężczyzny, który zaśmiecał miejsce publiczne. W trakcie czynności uwagę policjantów zwrócił sposób zachowania 35-letniego skierniewiczanina, który wypowiadał się nielogicznie, nerwowo wkładał ręce do kieszeni i unikał kontaktu wzrokowego.

Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może być pod wpływem środków odurzających. Pod tym kątem przeprowadzili kontrolę osobistą, znajdując zielony susz. W miejscu zamieszkania skierniewiczanina znaleziono prawie 100 gramów tej samej substancji. Badanie testerem zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest to marihuana.

Skierniewiczanin został zatrzymany i usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach, zastosowała wobec podejrzanego dozór policji. Mężczyzna nie był wcześniej notowany za tego typu czyny.

źródło: KMP w Skierniewicach