Wypadek w Zmyślonej. Samochód uderzył w drzewo, dwie osoby trafiły do szpitala

265-187357
fot. KPP Wieruszów

Policjanci w dniu 30 stycznia wykonywali czynności w związku z wypadkiem drogowym zaistniałym w miejscowości Zmyślona. 31-letnia kierująca osobową dacią straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Obrażeń ciała doznał 21-letni pasażer. Śledczy zajmą się teraz wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich o bezpieczną jazdę.

30 stycznia 2024 roku przed godzina 18:00 patrol ruchu drogowego został skierowany do miejscowości Zmyślona w gminie Galewice, gdzie samochód uderzył w drzewo. W toku podjętych czynności na miejscu tego zdarzenia drogowego policjanci ustalili, że 31-latka jechała osobową dacią w kierunku Galewic i z niewyjaśnionych dotąd przyczyn na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad kierowanym pojazdem i uderzyła w drzewo. Kierująca i 21-letni pasażer zostali zabrani do szpitala celem przeprowadzenia badań. Jeszcze tego samego dnia okazało się, że pasażer doznał obrażeń ciała powyżej siedmiu dni. Droga w tym miejscu na czas wykonywanych czynności przez funkcjonariuszy była całkowicie zablokowana. Śledczy zajmą się teraz tą sprawą, aby dokładnie wyjaśnić przyczyny tego wypadku.

Apelujemy do wszystkich o bezpieczną jazdę! Aby uniknąć niebezpieczeństw, pamiętajmy o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i ograniczeniu prędkości. Skupienie dostatecznej uwagi w trakcie jazdy pozwoli nam również prawidłowo zareagować na różnego rodzaju sytuacje na drodze.

Źródło: KPP Wieruszów