wersja testowa serwisu

Wypadek w Dymkach, jedna osoba w szpitalu. Policja wydała komunikat

265-111086

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Dymki w gminie Lututów. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Do tego wypadku drogowego doszło 31 marca 2020 roku po godzinie 17:00 na drodze powiatowej w miejscowości Dymki w gminie Lututów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu tego zdarzenia wynika, że kierujący motorowerem romet, 40 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskego, w wyniku nieprawidłowo podjętego manewru skrętu, zderzył się z jadącym w tym samym kierunku vw transporterem, którym kierował 39 – letni mieszkaniec gminy Lututów. 

W wyniku wypadku kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uszkodzeniu uległy pojazdy uczestniczące w tym wypadku. Kierowca transportera w chwili tego zdarzenia był trzeźwy. Od kierującego motorowerem pobrano krew do badań. Wyjaśniamy dokładne okoliczności tego wypadku i apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Źródło: KPP Wieruszów