Najważniejsze wideo w ewe24

Wieruszowscy policjanci szukają świadków zdarzenia z udziałem motocyklistki

265-181321
fot. UM Zduńska Wola

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty. Do kolizji doszło w Wieruszowie na ulicy Cmentarnej. Uczestnik poruszał się samochodem marki Opel Corsa koloru seledynowego o początkowych numerach rejestracyjnych zarejestrowanych w wydziale komunikacji w Wieruszowie, który po kolizji odjechał z miejsca. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wideorejestratory i przejeżdżały w tamtym czasie w okolicach cmentarza, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 84-56-211.

Do zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło 6 listopada po godzinie 15:00 na ulicy Cmentarnej w Wieruszowie. Jak ustalono w kolizji brał udział pojazd marki Opel Corsa koloru seledynowego o początkowych numerach rejestracyjnych zarejestrowanych w wydziale komunikacji w Wieruszowie. Kierujący tym samochodem wyjeżdżając z parkingu przy markecie Intermarche nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej ulicą Cmentarną motocyklistce, która straciła panowanie nad pojazdem i przewróciła się. Kierujący osobowym oplem odjechał z miejsca zdarzenia. W tej kolizji poszkodowana została motocyklistka 16-letnia mieszkanka z powiatu Kępińskiego, która z obrażeniami została zabrana do szpitala.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wideorejestratory i przejeżdżały w tamtym czasie w okolicach cmentarza, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 84-56-211.

Źródło: UM Zduńska Wola