wersja testowa serwisu

Wieruszowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży! Znasz tych mężczyzn?

uswier

Wieruszowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży alkoholi oraz produktów spożywczo – przemysłowych. Do tego przestępstwa doszło w jednym z obiektów handlowych w Lututowie w powiecie wieruszowskim. Łącznie łupem złodziei padły produkty o wartości ponad 800 złotych. Publikujemy wizerunki trzech podejrzewanych w tej sprawie mężczyzn.

Do przestępstwa kradzieży sklepowej, doszło 14 października 2021 roku przed godziną 19:00 w Lututowie w powiecie wieruszowskim. Wówczas w jednym z marketów trzej nieznani mężczyźni, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, skradli alkohol oraz produkty spożywczo – przemysłowe o wartości ponad 800 złotych i uciekli. Policjanci pracując nad sprawą zabezpieczyli m.in. nagranie zapisu monitoringu obiektu. Zapis urządzenia zarejestrował trzech młodych mężczyzn, którzy dokonali przedmiotowej kradzieży.

Poniżej publikujemy sylwetki osób, podejrzewanych o to przestępstwo. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub rozpoznają podejrzewanych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie (tel. 47 84 56 211) lub z najbliższą jednostką Policji. Osobom kontaktującym się zapewniamy anonimowość.

Źródło: KPP Wieruszów

Poniżej zdjęcia z monitoringu: