wersja testowa serwisu

Wehikuł czasu w Wieruszowskim Domu Kultury. Przenosimy się w lata 80'

mikrofon-muzyka

Wieruszowski Dom Kultury zaprasza wszystkie osoby śpiewające do wzięcia udziału w konkursie „Polska piosenka z lat 80."
 Konkurs odbędzie się 6 września, na wieruszowskim rynku.

- 

Z Lokalnego Programu Mikrograntów razem z grupą Młodzi Patrioci oraz Fundacja Młodzi Propagują Sztukę, szykujemy wyjątkową imprezę z przebojami z lat 80. czyli realizujemy wygrany projekt "Wehikuł czasu" - mówią organizatorzy.

6 września, będzie można odkurzyć kasety z nagraniami, pooglądać pojazdy z tamtych lat (organizator Classic Spot), posmakować potraw, pod którymi w latach 80. uginały się półki w sklepach. Motywem przewodnim imprezy, będą piosenki z lat 80, gdzie powstało wiele kultowych i znanych utworów.

- W konkursie może wystartować każdy, kto lubi scenę i lubi śpiewać. Na wasze zgłoszenia czekamy do 4 września - dodają organizatorzy.

Jeśli chcesz wystartować w konkursie wokalnym "Polska piosenka z lat 80." z nagrodami to uczestnik konkursu zobowiązuje się:
- przygotować jeden utwór muzyczny z okresu lat 80, XX wieku z repertuaru polskich artystów.
- dostarczyć własny podkład muzyczny.
- przygotować charakteryzację odpowiednią do wykonywanej piosenki.
- dostarczyć kartę zgłoszenia do dnia 4 września 2020 r.

Zgłoszenia do konkursu należy składać do 4 września w WDK, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konkurs piosenki lat 80".

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa: http://www.wdkwieruszow.pl/aktualnosci/konkurs-na-piosenke-z-lat-80-tych.html .

Projekt dofinansowano w ramach Lokalnego Programu Mikrograntów: Program mikrodziałań dla aktywnych mieszkańców Wieruszów 2020 ze środków Gminy Wieruszów oraz Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020 realizowanego przez Centrum OPUS.