wersja testowa serwisu

Uczniowie zagrali z rodzicami w warcaby

20191209_183634

9 grudnia po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się rozgrywki gry w warcaby wśród uczniów klasy I wraz z rodzicami. Turniej był spotkaniem uczniów uczących się gry w warcaby na zajęciach pozalekcyjnych w ramach innowacji pedagogicznych. Drużynę tworzyli: dziecko i rodzic. Na rozgrywki odważnie stawili się sami ojcowie. Odbyły się cztery rundy pod czujnym okiem wychowawczyni Elwiry Szewczyk.

I miejsce i „złoty" medal otrzymała Anna Białek i jej tata Marcin Białek. Drugie miejsce zajął Wiktor Woźniak i jego tata Jacek Woźniak. Pozostali uczniowie muszą jeszcze poćwiczyć ale rywalizacja była zacięta, z uwzględnieniem zasady fair play. Duch rywalizacji ogarnął wszystkich, nikt nie chciał wracać jeszcze do domu więc dzieci rozegrały kilka rundek ze sobą nawzajem, a także ze swoimi tatusiami. Nawet dwaj panowie postanowili zmierzyć swoje siły i wspólnie zagrali w warcaby.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Warcabiści toczyli swoje mecze z dużą rozwagą i zaangażowaniem. Spotkanie było też okazją do pożytecznego i przyjemnego sposobu spędzenia czasu wolnego oraz wzmocnienia relacji i więzi rodzinnych.