wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek przy pracy w Lututowie. Samochód przygniótł starszego mężczyznę

265-117262
fot. KPP w Wieruszowie

Wieruszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lututowie, podczas naprawy samochodu osobowego. W wyniku osunięcia się podpór podtrzymujących, pojazd przygniótł 76 – letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło przy ulicy Złoczewskiej w Lututowie. Po godzinie 14:00 dyżurny wieruszowskiej komendy Policji został poinformowany o tragicznym wypadku podczas prac naprawczych samochodu osobowego.

- Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 76 – letni mężczyzna w trakcie naprawy pojazdu, został przygnieciony przez osobowego Mercedesa, który osunął się z podpór podtrzymujących. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 76 – latek poniósł śmierć - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny z udziałem prokuratora, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie prowadzą wieruszowscy policjanci. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.