wersja testowa serwisu

Tragiczne odkrycie przy Nowej w Wieruszowie. Nie żyje 66-letni mężczyzna

policja---tasma

Wieruszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora w ramach prowadzonego śledztwa, wyjaśniają przyczynę śmierci 66 – latka. Ciało mężczyzny odnaleziono w sobotnie popołudnie w Wieruszowie.

3 października 2020 roku przed godziną 14:00 wieruszowscy policjanci zostali powiadomieni o odnalezieniu zwłok mężczyzny w tzw. pustostanie, nieopodal ulicy Nowej w Wieruszowie. Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego lekarza medycyny wykonali czynności, zmierzające do ustalenia przyczyny i okoliczności zgonu denata. Okazało się, że jest nim 66 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego. 

- Śledczy pracując na miejscu, wstępnie wykluczyli działanie osób trzecich w tym zdarzeniu. Na polecenie prokuratora, ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań, które mają na celu ustalenie przyczyny zgonu mężczyzny - informuje asp. sztab. Damian Pawlak, oficer prasowy KPP w Wieruszowie. - Śledztwo w tej sprawie prowadzą wieruszowscy policjanci, czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.