wersja testowa serwisu

Tancerki z grupy MENTAL nagrodzone przez władze miasta

170835249_2849873951890794_4318356434228786293_n

W dniu 9 kwietnia 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Lututowie tancerki z grupy MENTAL działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury zostały uhonorowane medalami oraz upominkami za ciężką pracę, jaką włożyły w przygotowania do pierwszego Międzynarodowego Turnieju Tańca International Dance Competition "Magic od Dance" oraz za reprezentowanie Gminy Lututów na szczeblu międzynarodowym. W konkursie zajęły III miejsce w kategorii wiekowej 17+

Medale oraz upominki zostały wręczone przez Burmistrza Lututowa - Pana Marka Pikułę, Sekretarz - Panią Magdalenę Kałużę oraz Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury - Panią Sylwię Świdurską. Na uroczystości tancerki pojawiły się w przepięknych nowych strojach, zakupionych dzięki przeprowadzonej akcji MRK przy współpracy z Mój Ulubiony oraz dofinansowaniu Mleczarni Mój Ulubiony Wieluń.


Grupę prowadzi Klaudia Szkudlarek, pracownik MOK, która jest związana z tańcem już 19 lat. Startowała ona w różnych turniejach i konkursach tanecznych, w których zdobywała miejsca i osiągała sukcesy. Stworzyła Grupę Taneczną w MOKu w Lututowie, by proponować rozrywkę dla dzieci i młodzieży, zarażać pasją, a przede wszystkim by okrywać talenty.

W 2019 roku zdobyła tytuł Instruktora Tańca. Klaudia prowadzi obecnie trzy grupy MENTAL różniące się kategoria wiekową: MENTAL KIDS, MENTAL JUNIOR, MENTAL.

W dowód uznania za zaangażowanie i działalność na rzecz kultury oraz serce włożone w taniec, Klaudia otrzymała Statuetkę Dyrektora MOK w Lututowie oraz kwiaty i podziękowanie.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie