wersja testowa serwisu

Spędź czas wolny na łyżwach. Trwają zapisy na zajęcia podczas ferii zimowych

Zrzut-ekranu-2020-01-09-o-12.42.41

Wieruszowski Klub Sportowy „Prosna" oraz Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki informują, iż trwa nabór na zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla początkujących, dla dzieci pomiędzy 8 a 12 rokiem życia z terenu Gminy Wieruszów.

Zajęcia będą się odbywały w dwóch grupach, 20-osobowych, pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do soboty) po dwie godziny, w okresie ferii zimowych, tj. 13 - 25 stycznia w godzinach 8:00 - 12:00. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie podany po zakończeniu naboru.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa, którą należy przesłać e-mailowo lub dostarczyć do Biura Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie (ul. Sportowa 4) do dnia 10 stycznia do godziny 16:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona - informują organizatorzy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 62 62 62 03 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..