wersja testowa serwisu

Śmierć na drodze w Galewicach. Nie żyje 18-letni rowerzysta

265-117263
fot. KPP w Wieruszowie

Wieruszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek w Galewicach. 18 – letni rowerzysta zderzył się z samochodem dostawczym. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Do tego tragicznego wypadku drogowego doszło 24 lipca 2020 roku przed godziną 22:00 na skrzyżowaniu ulic Wieluńska i Akacjowa w Galewicach. Z wstępnych ustaleń wynika, że z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, doszło zderzenia 18 – letniego rowerzysty z dostawczym Renault Master, którym kierował 62 – letni mężczyzna.

- Niestety kierujący jednośladem, mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, pomimo udzielonej pomocy medycznej, na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu - informuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Kierujący Renault w chwili wypadku był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz pojazdy uczestniczące w wypadku. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wieruszowscy policjanci.