wersja testowa serwisu

RunKayakBike w Wieruszowie. Trwają zapisy, sprawdź szczegóły

kayaking-569282_960_720

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie wraz z Fundacją Orlen serdecznie zapraszają, przypominając jednocześnie, iż nadal trwają zapisy na zupełnie innowacyjne wydarzenie jakim jest RunKayakBike, czyli zawody łączące 3 dyscypliny sportowe tj. bieg, jazdę na rowerze oraz płynięcie kajakiem.

- Planujemy, aby wydarzenie odbyło się 16 sierpnia 2020 r. w Wieruszowie, a uroczyste otwarcie wyścigu nastąpiło o godz. 15.30, natomiast start o godz. 16:00 - informują organizatorzy.

Start oraz meta zlokalizowane będą w Parku przy Stadionie Sportowym w Wieruszowie, ul. Sportowa 4. Dla sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu organizatorzy mają do zaoferowania zawody składające się z III etapów, o łącznym dystansie ok. 24 km, w tym:

I część zawodów: bieg – ok. 6 km,
II część zawodów: jazda na rowerze – ok. 15 km, trasa crossowa,
III część zawodów: płynięcie kajakiem – ok. 3 km.

W wyścigu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani powyżej 16 roku życia. Każdy uczestnik powyższego wydarzenia bez względu na zajętą lokatę otrzyma pamiątkowy medal, koszulkę techniczną, pakiet startowy, posiłek regeneracyjny oraz napoje na trasie wyścigu i mecie.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału i kibicowania!

Szczegółowy regulamin: www.gosit-wieruszow.pl

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie

Fundacja Orlen https://www.facebook.com/FundacjaORLEN