wersja testowa serwisu

Przed nami najważniejszy turniej w sezonie. BSC Termy Poddębice powalczy o Mistrzostwo Polski

b2ap3_thumbnail_F7D5DA23-5CD7-432B-B5EB-5156CB59E479

Przed nami najważniejszy turniej sezonu w polskim beach soccerze. W Gdańsku na Stadionie Letnim odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów, Kobiet oraz Młodzieżowców. W tej ostatniej kategorii zagra drużyna BSC Termy Poddębice.

W dniach 5-11 sierpnia Na Lotos Stadionie Letnim w Gdańsku będą rozgrywane Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze. Do turnieju w kategorii młodzieżowców awansowały Termy Poddębice. Początek tych zawodów został zaplanowany na poniedziałek, 9 sierpnia. Początkowo osiem zespołów miało rywalizować w dwóch grupach, jednak przez wycofanie się Gwiazdy Ruda Śląska organizatorzy zadecydowali, że zawody rozegrane zostaną systemem "każdy z każdym". Na zakończenie drużyny z miejsc 1-2 zagrają w wielkim finale, a z miejsc 3-4 powalczą o brązowe medale.

Przypomnijmy, zawodnicy z Poddębic udział w Mistrzostwach Polski zapewnili sobie dzięki czwartemu miejscu w Młodzieżowym Pucharze Polski, który był rozgrywane w tym samym miejscu na początku lipca.

Trener Marcin Olejniczak zdecydował już, jaka kadra powalczy o medale najważniejszej imprezy w roku. W porównaniu do Pucharu Polski, w którym grał BSC Termy Poddębice, doszło do kosmetycznych zmian. Norberta Pietrzaka zastąpił Dawid Gzyl. Dodatkowo do kadry włączony został Adam Kapituła.

Bardzo możliwe, że spotkania poddębiczan będą transmitowane na łamach kanału Potrafi TV. O szczegółach będziemy informować bliżej turnieju.

Harmonogram spotkań Term Poddębice:
Poniedziałek, 9 sierpnia, 14:00 - BSC Termy Poddębice - BSC Boruta Zgierz
Poniedziałek, 9 sierpnia, 18:00 - Dragon Bojano - BSC Termy Poddębice
Wtorek, 10 sierpnia, 12:00 - BSC Termy Poddębice - Hemako Sztutowo
Wtorek, 10 sierpnia, 15:00 - UKS Milenium Gliwice - BSC Termy Poddębice
Środa, 11 sierpnia, 9:00 - BSC Termy Poddębice - BSC Pro-Fart Głowno
Środa, 11 sierpnia, 11:00 - BSC Boca Gdańsk - BSC Termy Poddębice

Kadra BSC Termy Poddębice: Filip Mańka, Adam Kapituła - Jakub Stegliński, Antoni Frącek, Bartek Jarych, Cyprian Lewandowski, Jakub Gzyl, Dawid Gzyl, Fabian Kasierski, Kacper Woźniak, Konrad Moks, Wojtek Owczarek, Bartek Jóźwiak.

Sztab szkoleniowy:
Trener: Marcin Olejniczak
Fizjoterapeuta: Dominik Stefański
Kierownik: Przemysław Marciniak