wersja testowa serwisu

Koronawirus: Nie żyją kolejni mieszkańcy województwa łódzkiego

Koronawirus: Nie żyją kolejni mieszkańcy województwa łódzkiego

Kolejne tragiczne wieści napłynęły z Ministerstwa Zdrowia. Potwierdzono ponad sto nowych przypadków zakażenia oraz poinformowano o kolejnych zgonach. Tym razem w statystykach znajduje się także województwo łódzkie.

Dwanaście kolejnych osób z województwa łódzkiego jest zakażonych koronawirusem. Potwierdziły to pozytywne wyniki badań laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki dotyczą: jednej kobiety w średnim wieku, trzech kobiet w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, jednego młodego mężczyzny, pięciu mężczyzn w średnim wieku oraz jednego mężczyzny w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 13 do 85 roku życia.

Z przykrością informujemy o śmierci sześciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 89-letnia kobieta ze szpitala w Bytomiu, 67-letni mężczyzna ze szpitala w Katowicach, 75-letni mężczyzna ze szpitala w Zgierzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Łodzi, 68-letnia kobieta i 66-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Jak podaje oddział prasowy Wojewody Łódzkiego, 75-letni mężczyzna hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu pochodził z powiatu zduńskowolskiego natomiast 72-letni mężczyzna, który był hospitalizowany w szpitalu im. Władysława Biegańskiego w Łodzi pochodził z powiatu rawskiego.

Łącznie dzisiaj poinformowano o 437 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem oraz 14 ofiarach śmiertelnych. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 3383/71 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).