wersja testowa serwisu

Jutro spotkanie ws. rozbudowy drogi wojewódzkiej 450 – Mirków – Wieruszów

ilustracja-6

Burmistrz Wieruszowa zaprasza na spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi, dotyczące projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej 450 na odcinku Mirków – Wieruszów.

Spotkanie odbędzie się 30.04.2021 r. o godzinie 14:00 na sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wieruszowie (osoby niemające możliwości technicznych uczestniczenia w spotkaniu online) oraz na platformie w formie spotkania online.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytania oraz wyjaśniania wątpliwości związanych z projektowanymi rozwiązaniami.

- Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w naszym kraju prosimy o uczestnictwo tylko jednego przedstawiciela danego domostwa lub użytkownika terenu znajdującego się przy wspomnianym odcinku drogi. Dopuszczone jest także przesłanie swoich pytań/uwag drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłaszanie pytań do radnych Rady Miejskiej w Wieruszowie (wszystkie zgłoszone pytania zostaną przedstawione na spotkaniu). Osoby chcące uczestniczyć w spotkaniu online proszę o przesyłanie swoich adresów e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zgłoszone adresy zostanie wysłany link do spotkania - mówi Burmistrz Wieruszowa Rafał Przybył. - Jednocześnie informuję, że wszelkie wnioski i uwagi do projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej 450 na odcinku Mirków – Wieruszów należy składać na adres: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, al. Piłsudskiego 12, 90-051 Łódź lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 04.05.2021 r. Dokumentacja w sprawie znajduje się na stronie www.wieruszow.pl w zakładce Aktualności.