wersja testowa serwisu

Pajęczno z ogromnym dofinansowaniem. Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych! Na których?

Pajęczno z ogromnym dofinansowaniem. Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych! Na których?
Pixabay (fot. poglądowe)

Wszystkie cztery złożone wnioski otrzymały dofinansowanie - tak doskonałe informacje przekazali pracownicy Urzędu Miasta Pajęczna, które w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg złożyło dokumenty na modernizację czterech przejść dla pieszych. 

Wszystkie wnioski dotyczące poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych na przejściach dla pieszych w Pajęcznie znalazły się na liście podstawowej zadań gminnych województwa łódzkiego zatwierdzonych do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2021 roku.

Całkowita wartość tych czterech projektów przejść to kwota 248 000,00 zł, a ogólna wysokość dofinansowania to kwota 198 400,00 zł. Wszystkie zadania mają zostać zrealizowane na przestrzeni września i listopada 2021 roku.

- Wyrażamy gotowość do wykonania projektu i czekamy na podpisanie umowy. Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji zadania, którego przedmiotem będzie modernizacja czterech przejść dla pieszych znajdujących się na drogach gminnych w Pajęcznie, w lokalizacji: ul. Rekreacyjna, ul. Wiśniowa na wysokości Szkoły Podstawowej, ul. Wiśniowa na wysokości Ośrodka Zdrowia, ul. Wiśniowa przy skrzyżowaniu z ul. Małą - informują pajęczańscy urzędnicy.