wersja testowa serwisu

Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki zaprasza na warsztaty Street Workout

b2ap3_large_DSC_0167

Gminy Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie w ramach „Wakacji z GOSiT" prowadzi warsztaty Street Workout dla początkujących, które odbywają się we wtorki w godz. od 10.00 do 11.30. Uczestnicy warsztatów korzystają z urządzeń FlowParku znajdującego się w parku przy ul. Sportowej.

W zajęciach biorą udział dzieci powyżej 140 cm wzrostu, co pozwala odpowiednio wykorzystać własną masę ciała podczas wykonywanych ćwiczeń. Początkowo prowadzona jest rozgrzewka ogólnorozwojowa, natomiast podczas treningu właściwego wykorzystywane są drążki, poręcze i drabinki, rozmieszczone na różnych wysokościach oraz inne urządzania znajdujące się w FlowParku.

Podczas warsztatów Street Workout uczestnicy wykonują także pompki, przysiady, wykroki, wznosy nóg, czy planki. Po treningu następuje rozciąganie, które rozluźnia ciało i regeneruje mięśnie. Nad całością zajęć czuwa trener, który wskazuje prawidłową technikę, koordynuje tempo ćwiczeń, a tym samym motywuje do właściwego ich wykonywania.

Prowadzone treningi harmonijnie rozwijają wszystkie partie ciała, cały układ mięśniowy, zwiększają siłę oraz ogólną sprawność i wydolność organizmu. Poprawiają koordynację ruchową oraz równowagę. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach! Udział w zajęciach jest nieodpłatny! Najbliższy trening odbędzie się we wtorek tj. 27.08.2019 r. o godz. 10.00!