wersja testowa serwisu

Charytatywny Mecz Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Galewice. Władze gminy składają podziękowania

dsc_0344
fot. Urząd Gminy Galewice

W minioną niedzielę, 2 sierpnia na boisku sportowym „Orzeł" Galewice odbył się Charytatywny Mecz Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Galewice. Celem wydarzenia było zebranie środków na leczenie i rehabilitację Mirosława Matuszka, mieszkańca Gminy Galewice, który zmaga się z konsekwencjami zawału i niedotlenienia mózg. Walczy o powrót do zdrowia.

- Serdeczne podziękowania kierujemy do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i zawodników drużyny PSP w Wieruszowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Galewice. Dziękujemy sędzi głównemu spotkania Pani Malwinie Grzybek za charytatywne sędziowanie i obecnemu na meczu ratownikowi medycznemu Panu Mariuszowi Małysowi. Sportowa rywalizacja wyzwoliła wiele pozytywnych emocji. Mecz zakończył się zwycięstwem Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Galewice - informują władze gminy Galewice. - Podziękowania kierujemy również do Pana Kuby Musiał z Manufaktury Smaku, Pana Fabiana Jaskóły Show Pro za atrakcje dla dzieci, Pana Michała Matuszka za Fotobudkę, Pana Piotra Dyrusa za relacjonowanie meczu oraz do wszystkich wolontariuszy Gminy Galewice i wolontariuszy grupy Zwyczajnie Nadzwyczajni z Programu Równać Szanse.

- Dziękujemy serdecznie Firmie AGRECOL – Pani Marzenie Prymas za darowane produkty, pracownikom Urzędu Gminy w Galewicach, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Galewicach oraz Pani Renacie Dragan - dodają. - Dziękujemy wszystkim odważnym kibicom piłki nożnej, mieszkańcom i gościom, którzy przybyli na spotkanie i wsparli finansowo Mirka Matuszka.

Charytatywne działania przyczyniły się do uzyskania kwoty 6 148,00 zł. Rodzina Mirosława z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.

źródło: UG Galewice​