[WIDEO] "Kopernik" zaprasza na Dni Otwarte Szkoły

Za nami Targi Edukacyjne a przed nami Dni Otwarte Szkoły, na które już dziś Liceum Ogólnokształcące w Wieruszowie zaprasza swoich młodszych kolegów i koleżanki!


Podczas Targów Edukacyjnych mieliśmy okazję porozmawiać z uczniami klas trzecich gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych i odpowiedzieć na wiele pytań. Dziękujemy za duże zainteresowanie naszym stoiskiem i mamy nadzieję, że wszystkie wątpliwości co do wyboru profilu klasy zostały przez nas rozwiane. Jeśli nie, już teraz zapraszamy na organizowane przez Starostwo Powiatowe Wieruszowskie Forum Edukacyjne (24. i 25. kwietnia), podczas którego będziecie mieli okazję odwiedzić nasze Liceum i dzięki rozmowie z nauczycielami oraz naszymi uczniami zdobyć jeszcze więcej informacji.


Przed wizytą w wieruszowskim LO, chcielibyśmy zachęcić gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców do obejrzenia filmu promującego naszą szkołę, który z pewnością już teraz pozwoli Wam bliżej poznać "Kopernika".


Niniejszy film zawiera, oprócz fragmentów znanych już z filmu "Mój powiat wieruszowski", również wiele innych, niepublikowanych nigdy wcześniej ujęć oraz aktualnych informacji o szkole. Do filmu dołączyliśmy także tegoroczną ofertę szkoły- zarówno dla uczniów klas trzecich gimnazjów, jak i tych z klas ósmych szkół podstawowych.


Zachęcamy do oglądania!


Więcej informacji, zdjęć oraz filmów szkolnej telewizji LOWier TV ukazujących wieruszowskie LO znajdziecie na naszej stronie (lowier.eu), profilu szkoły na facebook'u (facebook.com/zsowieruszow/) oraz profilu na instagramie (lowier.eu).

Zobacz także

Podpalił zakład produkcyjny, w którym pr…

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Policjanci rozmawiali z młodzieżom o bez…

Pijany 17 - latek odpowie za bezpodstawn…

Konkurs plastyczny z okazji stulecia woj…

Uwaga na fałszywe wiadomości dotyczące „…

Tragedia w Łubnicach. 59-latek zasłabł i…

Zbliżają się zawody wędkarskie z okazji …

[ZDJĘCIA] Strażackie Floriany po raz kol…

Tragedia nad zalewem w Bolesławcu. Odnal…

Zbliża się Dzień Dziecka w Wieruszowie. …

Big Cyc i Big Grill w Wieruszowie!

Witold Stępień - Marszałek Województwa Ł…

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…

Groźny wypadek w miejscowości Krzyż. Trz…

Podaruj nowy dom psiakom ze schroniska. …

Maturzyści z LO walczą o kolejny bardzo …

Za nami spotkanie sołtysów z gminy Wieru…