[WIDEO] "Kopernik" zaprasza na Dni Otwarte Szkoły

Za nami Targi Edukacyjne a przed nami Dni Otwarte Szkoły, na które już dziś Liceum Ogólnokształcące w Wieruszowie zaprasza swoich młodszych kolegów i koleżanki!


Podczas Targów Edukacyjnych mieliśmy okazję porozmawiać z uczniami klas trzecich gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych i odpowiedzieć na wiele pytań. Dziękujemy za duże zainteresowanie naszym stoiskiem i mamy nadzieję, że wszystkie wątpliwości co do wyboru profilu klasy zostały przez nas rozwiane. Jeśli nie, już teraz zapraszamy na organizowane przez Starostwo Powiatowe Wieruszowskie Forum Edukacyjne (24. i 25. kwietnia), podczas którego będziecie mieli okazję odwiedzić nasze Liceum i dzięki rozmowie z nauczycielami oraz naszymi uczniami zdobyć jeszcze więcej informacji.


Przed wizytą w wieruszowskim LO, chcielibyśmy zachęcić gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców do obejrzenia filmu promującego naszą szkołę, który z pewnością już teraz pozwoli Wam bliżej poznać "Kopernika".


Niniejszy film zawiera, oprócz fragmentów znanych już z filmu "Mój powiat wieruszowski", również wiele innych, niepublikowanych nigdy wcześniej ujęć oraz aktualnych informacji o szkole. Do filmu dołączyliśmy także tegoroczną ofertę szkoły- zarówno dla uczniów klas trzecich gimnazjów, jak i tych z klas ósmych szkół podstawowych.


Zachęcamy do oglądania!


Więcej informacji, zdjęć oraz filmów szkolnej telewizji LOWier TV ukazujących wieruszowskie LO znajdziecie na naszej stronie (lowier.eu), profilu szkoły na facebook'u (facebook.com/zsowieruszow/) oraz profilu na instagramie (lowier.eu).

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Samochód uderzył w budynek mie…

[DUŻO ZDJĘĆ] Za nami Ogólnopolski Dzień …

Pociąg Repatriantów przyjedzie do Wierus…

"Kopernik" w czołówce wojewódz…

Zbliżają się obchody Ogólnopolskiego Dni…

Handlowali odzieżą z zastrzeżonym znakie…

Policyjna akcja „Trzeźwy poranek”

Groźnie na Warszawskiej. Samochód potrąc…

Uwaga na buraczki tarte! "Możliwa o…

Groźny wypadek na Warszawskiej. Dwa rozb…

[WIDEO] "Kopernik" zaprasza na…

Słodkie obchody Dnia Kobiet w LO

[ZDJĘCIA] Niezwykłe spotkania z biologią

Tragedia przy Zamkowej. Znaleziono martw…

WAŻNE: Porwano matkę z dzieckiem. Policj…

135 mln zł do odbioru w ZUS-ie na tereni…

Prelekcja dzielnicowego na pikniku profi…

Wypadek w Ostrówku. Ranny rowerzysta