Zapraszamy do udziału w Dyktandzie Powiatowym o tytuł „Wieruszowskiego Mistrza Ortografii 2019”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zaprasza do udziału w Dyktandzie Powiatowym o tytuł „Wieruszowskiego Mistrza Ortografii 2019", które odbędzie się 14.05.2019 o godz. 16:30 w czytelni biblioteki.


Dyktando skierowane jest do dorosłych Mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego. Osoby zainteresowane udziałem muszą dostarczyć do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie w terminie do 13.05.2019 do godz. 17:00 wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku. Dokumenty można dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną lub e-mailowo (jako skan dokumentów) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w dyktandzie decyduje kolejność zgłoszeń. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku dostępny jest w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie oraz na stronie internetowej: www.mgbp-wieruszow.pl

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Pożar lasu w miejscowości Leli…

Uwaga! Pył znad Sahary zmierza do Polski

Policjanci zatrzymali poszukiwanego

Podsumowanie działań Bezpieczny weekend …

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

Groźny wypadek z udziałem motocyklisty. …

Rondo Rotmistrza Długaszewskiego zyskało…

[ZDJĘCIA] Za nami 34. Ogólnopolski Wyści…

Pożar szopy w Wieruszowie. Na miejscu dw…

Zapraszamy do udziału w Dyktandzie Powia…

Posiadał amfetaminę – został namierzony …