[WIDEO] Agresorzy z Porsche zgłosili się na Policję. Oboje odpowiedzą przed sądem

Dodane przez EWE24.net

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśniają okoliczności wykroczeń do których doszło na drodze ekspresowej S8 w Prusaku w powiecie wieruszowskim. Kierująca Porsche, która tego dnia tamowała i utrudniała ruch pojazdów oraz pasażer, który pieszo chodził po S8 już usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Za takie wykroczenia grozi kara do 5 tysięcy złotych grzywny.


Do wykroczeń z udziałem osób podróżujących Porsche, doszło 3 lipca 2019 roku na 127 km drogi ekspresowej S8 w Prusaku, w powiecie wieruszowskim. Z informacji wynikało wówczas, że tego dnia kierowca Porsche, tamował i utrudniał ruch osobowemu Peugeotowi oraz zatrzymał pojazd na drodze S8 w miejscu niedozwolonym, natomiast pasażer tego pojazdu chodził pieszo po tej drodze. Sprawą natychmiast zajęli się wieruszowscy policjanci z którymi skontaktował się pasażer Porsche. Okazało się, że podróżujący Porsche aktualnie przebywają w powiecie kieleckim.


W tej sytuacji, 32 – letnia kierująca usłyszała zarzuty tarasowania i utrudniania ruchu, w tym uszkodzenia osobowego Peugeota oraz zatrzymania pojazdu w miejscu niedozwolonym. 32 – letni kompan kobiety, usłyszał zarzut chodzenia pieszo po trasie S8, przeznaczonej tylko do ruchu pojazdów. Osoby te już wkrótce odpowiedzą przed sądem za popełnione wykroczenia, za które grozi kara grzywny do 5 tysięcy złotych. Wkrótce w tej sprawie złoży również zeznania zamieszkujący w województwie pomorskim kierowca Peugeota. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej sprawy.

asp. sztab. Damian Pawlak

info. KPP Wieruszów

wideo/zdj: STOP CHAM

Zobacz także

Pożar budynku w Czastarach. Spłonęło wyp…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

Projekt "Zdrowe powietrze to jest t…

Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsi…

[ZDJĘCIA] Wypadek na Polnej w Wieruszowi…

Uczniowie "Kopernika" w projek…

Ponad stu wystawców i wyjątkowe artykuły…

Pożar budynku mieszkalnego w Wyszanowie…

Ruszyła akcja bezpłatnego czipowania pup…

XXIV Dni Wieruszowa już niebawem... Opró…

Skomponuj set z utworami Moniuszki! Zapr…

Runkayakbike, czyli zupełnie nowa forma …

Poważny pożar w Mieleszynie. Spłonęła pr…