Warsztaty projektowania i tworzenia mebli w Wieruszowskim Domu Kultury

W dniu 10 marca zapraszamy do Wieruszowskiego Domu Kultury małych majsterkowiczów z ojcami na warsztaty projektowania i tworzenia mebli z papieru- tektury.


Rodzinne warsztaty projektowania mebli to nie tylko zabawa ale i możliwość poznawania skutecznych sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. A będzie ich na pewno wiele na warsztatach! To również dobry czas, aby pobyć bez pośpiechu z dzieckiem i odciąć się od codziennych obowiązków. To czas budowania relacji między dzieckiem i ojcem.


OPIS WARSZTATÓW

"Projekt Papier Mebel"

organizatorzy serdecznie zapraszają małych majsterkowiczów wraz z ojcami na warsztaty, podczas których mali designerzy pod czujnym okiem swoich ojców, będą mieli okazje wykonać niepowtarzalne i trwałe meble z papieru. Do budowania użyte zostaną tuleje papierowe oraz sklejka. Poprzez nawiercanie i spinanie paskami zaciskowymi uczestnicy szybko złożą stoliki, fotele i inne zaprojektowane meble.


"Projekt Papier Mebel " to warsztat, w którym przy pomocy prostego materiału jakim jest papier, uczymy się tworzyć meble, ale również poznajemy zagadnienia takie jak projekt, projektant, projektowanie, funkcjonalność, użyteczność. Wszystko to w fantastycznej atmosferze w duchu nauki poprzez zabawę. Każdy z was wróci z czymś wyjątkowym.

Liczba uczestników: 15 par


BIO

Aleksandra Omiotek - na co dzień architekt w biurze projektowym i studentka kierunku UX design. W projektowaniu ceni funkcjonalność, użyteczność i niepowtarzalne doświadczenia jakie użytkownik może osiągnąć z projektem.


Organizowała oraz brała czynny udział w wielu inicjatywach m.in. w warsztatach, wystawach, projektach badawczych ogólnopolskich i międzynarodowych, podczas których współpracowała z różnymi grupami społecznymi takimi jak: dzieci, studenci, osoby starsze, osoby bezdomne czy osoby niepełnosprawne ruchowo i intelektualnie.


Część z tych przedsięwzięć związana była z papierem, co sprawiło, że stało się to jej kolejnym zainteresowaniem.


Zapraszamy Tatę i Dziecko, 10 marca ( sobota) , od godz. 10:00 do 14:00

Zapisy WDK, koszt: 40 zł od pary

Wieruszowski Dom Kultury, tel. 62 784 10 80

Zobacz także

Pożar budynku w Czastarach. Spłonęło wyp…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

Projekt "Zdrowe powietrze to jest t…

Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsi…

[ZDJĘCIA] Wypadek na Polnej w Wieruszowi…

Uczniowie "Kopernika" w projek…

Ponad stu wystawców i wyjątkowe artykuły…

Pożar budynku mieszkalnego w Wyszanowie…

Ruszyła akcja bezpłatnego czipowania pup…

XXIV Dni Wieruszowa już niebawem... Opró…

Skomponuj set z utworami Moniuszki! Zapr…

Runkayakbike, czyli zupełnie nowa forma …

Poważny pożar w Mieleszynie. Spłonęła pr…