Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się

"Kopernik" odlicza sto dni do matury!

"Szanowna Dyrekcjo i drodzy nauczyciele! Dziękujemy za trud i poświęcenie, które przez te trzy lata wkładaliście w nasz rozwój aby zapewnić nam jak najlepsze wyniki na egzaminie dojrzałości. Dziękujemy za cierpliwość, bez której wspólna praca nie cieszyłaby się powodzeniem. Za każdy uśmiech i ciepłe słowa, które sprawiały, że mieliśmy i wciąż mamy poczucie, że to co robimy jest dla osiągnięcia ważnego życiowego celu."- tymi słowami uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im.Mikołaja Kopernika w Wieruszowie rozpoczęli tradycyjny Bal Maturalny 2018.


Tradycyjne przemówienia nie mogły się również obejść bez słów przedstawiciela rodziców naszych tegorocznych maturzystów:

"W kalendarium każdej szkoły Studniówka jest dniem zdecydowanie świątecznym. W odróżnieniu od matury, która przebiega wiele dni-Studniówka trwa zaledwie jedną noc. Noc niezwykłą, magiczną… noc, którą się wspomina nie jedną chwilę, ale nawet przez całe życie (...)


„Młodzi ludzie nie wiedzą, czego chcą, ale są absolutnie zdecydowani to osiągnąć." Z całego serca życzę Wam powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu. Mam nadzieję, że symboliczne 100 dni, które pozostały do egzaminów upłyną Wam w spokojnej atmosferze rzetelnej pracy. Życzę Wam pomyślności, „połamania piór" i odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi w wymarzonym kierunku.


"Zdrowy rozsądek może zastąpić prawie każdy stopień wykształcenia, ale żadne wykształcenie nie zastąpi zdrowego rozsądku"- pamiętajcie o tym zawsze! I o tym ,że „Tylko ludzie wykształceni są wolni."


Po tych słowach Przewodniczącego Rady Rodziców- Waldemara Froniewskiego Dyrektor Szkoły uroczyście rozpoczął Studniówkę tradycyjnym zdaniem: "Poloneza czas zacząć!".


Po pięknie wykonanym polonezie przyszedł czas na zabawę i uśmiech, które, mamy nadzieję, wszyscy licealiści i słuchacze Liceum dla Dorosłych zapamiętają jeszcze na wiele lat!

Zobacz także

[ZDJĘCIA] XI Powiatowy Festiwal Piosenki…

[ZDJĘCIA] XXVI Międzyzakładowy Turniej W…

Egzamin na kartę rowerową w Szkole Podst…

[ZDJĘCIA] Niecodzienna lekcja uczniów ze…

[ZDJĘCIA] Akademia Reksia zajęcia sporto…

Uczniowie z Wieruszowa z wizytą w Szkole…

[ZDJĘCIA] Trwają Dni Otwarte w Staszicu

[DUŻO ZDJĘĆ] Warsztaty naukowe w Szkole …

[ZDJĘCIA] W bajkowej krainie - wycieczka…

"Śpiewamy Polskę" - Powiatowy …

[ZDJĘCIA] "W poszukiwaniu źródeł pa…

[ZDJĘCIA] Mistrzostwa Miasta i Gminy Wie…

[ZDJĘCIA] "Śpiewać, tańczyć każdy m…

Uczniowie ze Szkoły Podstawowe na zielon…

[ZDJĘCIA] Turniej piłki nożnej rocznika …

Skorzystaj z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezp…

[ZDJĘCIA] Kolejny komplet punkty Prosny …

Matura 2018 w wieruszowskim LO