Już jutro finał Dziecięcej Akademii Sztuk Pięknych

Zbliżamy się do finału projektu „Dziecięca Akademia Sztuk Pięknych", na który serdecznie zapraszamy w dniu 26.10.2018r, o godz.10:00. Świętować będziemy wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 Im Janusza Korczaka, Przedszkolem nr 1 i Stowarzyszeniem Integracyjnym "Klub Otwartych Serc". To właśnie te instytucje, brały udział we wspólnym artystycznym projekcje, gdzie dzieci zmierzyły się z wizjami, pomysłami, interpretacją jak i swoimi ograniczeniami i umiejętnościami.


Dzieci pracowały w obszarach: tkactwo, malarstwo olejowe, grafika, rzeźba, ceramika. Wszystkie prace będą wyeksponowane na korytarzu WDK Wieruszów. Miejsce nie jest przypadkowe. Tam zawsze czekają rodzice na swoje pociechy, które przychodzą na różnorodne zajęcia WDK. W ten sposób dorośli stają się widzami tej niecodziennej wystawy, jednocześnie spędzając czas wśród zwariowanych, bajkowych myśli dziecięcych. Mamy świadomość jak ciężko zachęcić mieszkańców do odwiedzania galerii, a nasza wystawa daje doskonały pretekst, nienachalnie, przypadkowo do uczestnictwa.I Dziecięca Wystawa Prac Różnych jest cały czas dostępna od 8:00 do 20:00
. Otwarcie wystawy 26.10.2018, godz.10:00 .


Działamy w ramach projektu ". Współorganizacja projektów kulturalnych z samorządowymi instytucjami kultury z województwa łódzkiego w 2018 r."

Zobacz także

Pożar budynku w Czastarach. Spłonęło wyp…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

Projekt "Zdrowe powietrze to jest t…

Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsi…

[ZDJĘCIA] Wypadek na Polnej w Wieruszowi…

Uczniowie "Kopernika" w projek…

Ponad stu wystawców i wyjątkowe artykuły…

Pożar budynku mieszkalnego w Wyszanowie…

Ruszyła akcja bezpłatnego czipowania pup…

XXIV Dni Wieruszowa już niebawem... Opró…

Skomponuj set z utworami Moniuszki! Zapr…

Runkayakbike, czyli zupełnie nowa forma …

Poważny pożar w Mieleszynie. Spłonęła pr…