Już jutro finał Dziecięcej Akademii Sztuk Pięknych

Zbliżamy się do finału projektu „Dziecięca Akademia Sztuk Pięknych", na który serdecznie zapraszamy w dniu 26.10.2018r, o godz.10:00. Świętować będziemy wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 Im Janusza Korczaka, Przedszkolem nr 1 i Stowarzyszeniem Integracyjnym "Klub Otwartych Serc". To właśnie te instytucje, brały udział we wspólnym artystycznym projekcje, gdzie dzieci zmierzyły się z wizjami, pomysłami, interpretacją jak i swoimi ograniczeniami i umiejętnościami.


Dzieci pracowały w obszarach: tkactwo, malarstwo olejowe, grafika, rzeźba, ceramika. Wszystkie prace będą wyeksponowane na korytarzu WDK Wieruszów. Miejsce nie jest przypadkowe. Tam zawsze czekają rodzice na swoje pociechy, które przychodzą na różnorodne zajęcia WDK. W ten sposób dorośli stają się widzami tej niecodziennej wystawy, jednocześnie spędzając czas wśród zwariowanych, bajkowych myśli dziecięcych. Mamy świadomość jak ciężko zachęcić mieszkańców do odwiedzania galerii, a nasza wystawa daje doskonały pretekst, nienachalnie, przypadkowo do uczestnictwa.I Dziecięca Wystawa Prac Różnych jest cały czas dostępna od 8:00 do 20:00
. Otwarcie wystawy 26.10.2018, godz.10:00 .


Działamy w ramach projektu ". Współorganizacja projektów kulturalnych z samorządowymi instytucjami kultury z województwa łódzkiego w 2018 r."

Zobacz także

Włącz tryb wakacyjny! Już w środę Festiw…

Policjanci z Wieruszowa zatrzymali poszu…

[ZDJĘCIA] "Kopernik", Madonis …

[WIDEO] Profil humanistyczny w wieruszow…

Nadciągają burze z gradem! Wydano ostrze…

Warto wozić apteczkę w samochodzie

Zawiadomienie Wójta Gminy Łubnice

Gmina Łubnice: Obwieszczenie

Upały nadciągają nad Wieruszów. Jest ost…

Pierwsze pięć miejsc dla uczniów "K…

[WIDEO] Spotkajmy się w bibliotece. Obej…

[WIDEO] Nauki ścisłe w "Koperniku…

Darmowy kurs komputerowy oraz języka ang…

Wypadek na trasie S-8. Samochód osobowy …

Gmina Łubnice: Postanowienie

Cyfrowa rewolucja w wieruszowskim LO !

Obwieszczenie Znak: 6220.2.40.2016-19

Pomogli zatrzymać pijanych kierowców. Po…